Strona: Warsztaty „Hybrydowe materiały polimerowe stosowane w technologii szybkiego prototypowania”. / Katedra Kompozytów Polimerowych - Politechnika Rzeszowska

2021-04-23

Akcja promocyjna Dziewczyny na Politechniki ! i Dziewczyny do ścisłych ! skierowana jest do licealistek z całej Polski na dedykowanej w tym celu platformie.

W ramach wydarzenia odbyły się moduły: kierunki przyszłości, strefa warsztatowa, kierunkowskaz kariery, Akademia Edukatorów, strefa mentoringowa oraz strefa kariery (wirtualne stoiska uczelni). Na jednym z modułów pn.,,strefa warsztatowa" nasza Doktorantka przeprowadziła warsztat „Hybrydowe materiały polimerowe stosowane w technologii szybkiego prototypowania”.

Więcej informacji oraz zdjęcia z wydarzenia znajdziecie na stronie:

Powrót do listy aktualności