Strona: Dziewczyny na Politechniki ! Dziewczyny do Ścisłych / Katedra Kompozytów Polimerowych - Politechnika Rzeszowska

Dziewczyny na Politechniki ! Dziewczyny do Ścisłych

2021-04-20

Tegoroczna, czternasta edycja Dnia Otwartego odbywa się pod hasłem „Kierunki Przyszłości 2021”. Uczestniczy w niej 20 uczelni z całej Polski, wśród nich także Politechnika Rzeszowska.

Na dedykowanej platformie Grip od godz. 12:00 do 18:00 odbędzie się szereg modułów, w ramach których odbędzie się. strefa warsztatowa, która obejmuje 23 warsztaty z czterech ścieżek tematycznych.  W ramach tego modułu pracownicy Katedry Kompozytów Polimerowych Wydziału Chemicznego Politechniki Rzeszowskiej - mgr inż. Katarzyna Bulanda oraz dr inż. Rafał Oliwa, prof. PRz poprowadzą warsztat pn. „Hybrydowe materiały polimerowe stosowane w technologii szybkiego prototypowania”

Zapraszamy do obejrzenia filmu !

Powrót do listy aktualności